ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

Дод 43

Дата реєстрації:

22.12.2021

Проголосовано:

24.12.2021 13:33:39

Автор:

Дядюнова О.А.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  17
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  5
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № Дод 43РЕШЕТИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сімнадцята сесія восьмого скликання)

 

РІШЕННЯ

 

24 грудня 2021 року                                                                             №       -17-VІII

 

Про звіт Решетилівського міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Решетилівської міської ради  в 2021 році

 

Керуючись п. 9 частини першої ст. 26, п. 181 частини четвертої та частиною шостою ст. 42  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 38 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, заслухавши звіт Решетилівського міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Решетилівської міської ради  в 2021 році, враховуючи висновки і рекомендації  постійної комісії з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку, цін, розвитку підприємництва, Решетилівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Звіт Решетилівського міського голови Дядюнової О.А. про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Решетилівської  міської ради  в 2021 році прийняти до відома (додається).

2. Секретарю Решетилівської міської ради Малиш Т.А. забезпечити опублікування звіту про здійснення  державної  регуляторної політики  виконавчими органами Решетилівської міської ради в 2021 році на офіційному веб-сайті Решетилівської міської ради та в засобах масової інформації.

 

 

 

Міський голова                                                                                О.А. ДядюноваДодаток

до рішення Решетилівської

міської ради восьмого скликання

24 грудня 2021 року №     -16-VIIІ

 (17 сесія)

 

 

Звіт Решетилівського міського голови

про здійснення державної регуляторної політики виконавчими  органами Решетилівської міської ради в 2021 році

 

Реалізація державної регуляторної політики в 2021 році виконавчими органами Решетилівської міської ради, здійснювалась у відповідності до завдань, визначених Законом України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, мета яких – прийняття виважених рішень з урахуванням максимально можливих позитивних результатів, спрямованих на забезпечення балансу інтересів суб’єктів господарювання, громадян.

Регуляторними органами є Решетилівська міська рада, виконавчий комітет Решетилівської міської ради та Решетилівський міський голова.

Розробниками проєктів регуляторних актів є виконавчі органи Решетилівської міської ради, установи, організації, які уповноважені розробляти або організовувати, спрямовувати та координувати діяльність з розроблення проєктів регуляторних актів.

В установленому порядку та у визначений термін відповідно до ст. 7 Закону України ,,Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” було розроблено та затверджено рішенням сорок другої сесії Решетилівської міської ради № 1281-42-VII  від 18.11.2020 року План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Решетилівської міської ради на 2021 рік. Відповідно до якого і проводилася регуляторна діяльність.

Для забезпечення оприлюднення регуляторних актів та документів, підготовлених у процесі здійснення регуляторної діяльності виконавчими органами Решетилівської міської ради в 2021 році  з метою економічного використання бюджетних коштів визначено спосіб оприлюднення регуляторних актів та документів, підготовлених у процесі здійснення регуляторної діяльності виконавчим комітетом Решетилівської міської ради його відділами, управлінням на офіційному веб-сайті Решетилівської міської ради. Так, План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Решетилівської міської ради на 2021 рік оприлюднено на офіційному сайті міської ради рубрика „Нормативна база”, „Регуляторна політика”, „Планування діяльності”.

Відповідно до статті 13 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” всі регуляторні акти, які були розроблені виконавчими органами ради та прийняті Решетилівською міською радою протягом 2021 року, з відповідними аналізами регуляторного впливу та М-Тестами були розміщені на офіційному веб-сайті Решетилівської міської ради.

Виконавчий комітет Решетилівської міської ради постійно здійснює контроль за реалізацією регуляторної політики, проводить моніторинг оприлюднення проектів регуляторних актів, щоквартально подає звіт про хід виконання регуляторної діяльності до сектору Державної регуляторної служби у Полтавській області та оновлення інформаційної  нормативно-правової бази на офіційному веб-сайті міської ради.

Фінансовим управлінням Решетилівської міської ради було розроблено проект регуляторного акту „Проект рішення сесії міської ради  „Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Решетилівської міської ради на 2022 рік”.

Розробником проекту регуляторного акту підготовлено аналіз регуляторного впливу відповідно до вимог зазначених у ст. 8 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

Проект рішення пройшов процедуру оприлюднення. Повідомлення про оприлюднення проекту рішення міської ради „Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Решетилівської міської ради на 2022 рік” та  аналіз регуляторного впливу було розміщено на офіційному веб-сайті Решетилівської міської ради на головній сторінці.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань,  які зареєстровані на території громади,  до постійної комісії міської ради та виконкому міської ради не надходили.

Фінансовим управлінням Решетилівської міської ради було розроблено проект регуляторного акту „Проект рішення сесії міської ради  „Про затвердження ставок єдиного податку на 2022 рік”.

Розробником проекту регуляторного акту підготовлено аналіз регуляторного впливу відповідно до вимог зазначених у ст. 8 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.   

Проект рішення пройшов процедуру оприлюднення. Повідомлення про оприлюднення проекту рішення міської ради „Про затвердження ставок єдиного податку на 2022  рік” та  аналіз регуляторного впливу було розміщено на офіційному веб-сайті Решетилівської міської ради на головній сторінці.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань,  які зареєстровані на території громади, до постійної комісії міської ради та    виконкому міської ради не надходили.

Також, фінансовим управлінням Решетилівської міської ради було розроблено проект регуляторного акту „Проект рішення сесії міської ради  „Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Решетилівської міської ради на 2022 рік”.

Розробником проекту регуляторного акту підготовлено аналіз регуляторного впливу відповідно до вимог зазначених у ст. 8 Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.   

Проект рішення пройшов процедуру оприлюднення. Повідомлення про оприлюднення проекту рішення міської ради „ Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Решетилівської міської ради на 2022 рік ” та  аналіз регуляторного впливу було розміщено на офіційному веб-сайті Решетилівської міської ради на головній сторінці.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань,  які зареєстровані на території громади,  до постійної комісії міської ради та виконкому міської ради не надходили. Взагалі протягом звітного періоду зберігається низький рівень активності суб’єктів господарювання, їх об’єднань та населення в процесі обговорення проєктів регуляторних актів.

Таким чином, протягом 2021 року Решетилівською міською радою було прийнято 3 регуляторних акти.

Протягом звітного періоду проєкти регуляторних актів з відповідним аналізом регуляторного впливу надавалися до Державної регуляторної служби України для підготовки у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку пропозицій щодо удосконалення проєктів регуляторних актів, відповідно до принципів  державної регуляторної політики на виконання вимог ст. 34 Закону  України „Про засади державної регуляторної    політики   у   сфері   господарської    діяльності”.

Відповідно до статей 7 та 32 Закону  України „Про засади державної регуляторної    політики   у   сфері   господарської    діяльності” після затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Решетилівської міської ради на 2022 рік його буде розміщено на офіційному веб-сайті Решетилівської міської ради в категорії „Регуляторна політика”.

В цілому реалізація державної регуляторної політики протягом 2021 року була спрямована на підготовку, прийняття, відстеження результативності та перегляд регуляторних актів та недопущення прийняття розпорядчих документів з порушенням Закону України „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

                                      

 

 

Міський голова                                                                                   О.А. Дядюнова