ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

19

Дата реєстрації:

21.12.2021

Проголосовано:

24.12.2021 13:05:51

Автор:

Тітік М.С.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  20
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  5

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 19РЕШЕТИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(сімнадцята сесія восьмого скликання)

 

РІШЕННЯ

 

24 грудня 2021 року                                                                         № _____-17-VIII

 

Про хід виконання Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Решетилівської міської ради на 2018-2022 роки

 

Керуючись статтею 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши інформацію начальника відділу культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету Решетилівської міської ради Тітіка М.С. про хід виконання Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Решетилівської міської ради на 2018-2022 роки, Решетилівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

1..Інформацію начальника відділу культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету міської ради Тітіка М.С.  про хід виконання Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Решетилівської міської ради на 2018-2022 роки взяти до відома (додається).

          2..Виконавчому комітету міської ради забезпечити виконання завдань Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Решетилівської міської ради на 2018-2022 роки.

          3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, спорту, соціального захисту та охорони здоровʼя (Бережний В.О.).

 

 

 

Міський голова                                                                 О.А.Дядюнова

Додаток

до рішення Решетилівської міської ради VIII скликання

24.12.2021 № ______-17-VIII

                                         (17сесія)

 

 ІНФОРМАЦІЯ

 про хід виконання комплексної Програми

 розвитку фізичної культури та спорту Решетилівської міської ради

 на 2018-2022 роки

 

Фізична культура і спорт є важливою складовою частиною виховного процесу дітей і підлітків, учнівської та студентської молоді і відіграють значну роль у зміцненні здоров’я, підвищенні фізичних і функціональних можливостей організму людини, забезпеченні здорового дозвілля.

Програма  розвитку фізичної культури та спорту Решетилівської міської ради на 2018-2022 роки (далі-Програма), затверджена рішення Решетилівської міської  ради  сьомого скликання від 12.01. 2018 року № 204-1-VII (із змінами) спрямована на розвʼязання ряду проблем: залучення більшої кількості до активного заняття спортом дітей та молоді, збільшення кількості та якості проведення масових спортивних заходів, створення умов для впровадження здорового способу життя.

На виконання Програми протягом 2021 року для потреб команд та оновлення інвентарю у місцях масового відпочинку населення з міського бюджету було придбано:

- для команди юнаків, які представляють Решетилівську міську територіально громаду на чемпіонаті області з футболу було придбано комплект футбольної форми та воротарські рукавиці на суму — 20 495,66 грн.;

- для забезпечення спортивним інвентарем футбольної команди „Енергія” (с-ще Покровське) було придбано: комплект футбольних манішок, футбольні та футзальні мʼячі, воротарські рукавиці, комплект сіток для футбольних воріт на суму — 9 356, 00 грн.;

- для оновлення спортивного інвентарю в місцях масового відпочинку населення було придбано 2 волейбольні сітки (пляж „Верба” та пляж „Озеро”) на суму 1 078 грн.;

- для забезпечення спортивним інвентарем футбольної команди „Говтва” (м. Решетилівка) було придбано мʼячі футзальні та воротарські рукавиці на суму 5 237, 00 грн.

Протягом 2021 року було проведено ряд цікавих спортивних заходів як самостійно відділом культури, молоді, спорту та туризму виконавчого комітету,  так і в колаборації з іншими закладами та установами: чемпіонат територіальної громади з міні-футболу, волейбольний турнір памʼяті Олександра Коломійця, обласний шаховий турнір памʼяті М.І. Невмержицького, чемпіонат територіальної громади з тенісу настільного, відкритий турнір з боку у рамках обласного фестивалю „Решетилівська весна”, чемпіонат з футболу територіальної громади, кубок міського голови з футболу до Дня Незалежності України, кубок памʼяті Сергія Дудника, кубок памʼяті Сергія Райди, відкрита першість ДЮСШ з боксу та ін.

Для організаційного забезпечення та проведення вищезазначених змагань було придбано кубки, медалі та грамоти на суму 11 746,00 грн.

До дня Незалежності України вдруге було проведено  масовий легкоатлетичний забіг у м. Решетилівка „Решетилівські побігеньки”, де взяло понад 100 спортсменів, учасників забігу було забезпечено подарунками та оригінальними памʼятними медалями.

Також у 2021 було проведено кубок міського голови з футболу до Дня Незалежності України, де учасники та призери були забезпечені виплатою грошових премій на виконання Програми на загальну суму 10 000 , 00 грн.

          У 2021 році збірна команда Решетилівської ОТГ взяла участь у змаганнях „Краща спортивна громада Полтавщини 2021”, де команда Решетилівської міської територіальної громади виборола ІІІ загальнокомандне місце.

В жовтні 2021 році відбулися перші змагання Полтавського району, присвячені річниці його створення, де збірна команда Решетилівської територіальної громади зайняла ІІ загальнокомандне місце.

4 грудня 2021 року в рамках проведення відкритої першості ДЮСШ з боку та з метою популяризації фізичної культури та спорту було організовано та проведено зустріч молоді з срібним призером літніх Олімпійськийх ігор 2020 року — Олександром Хижняком.

Впродовж 2021 року для забезпечення участі команд Решетилівської міської територіальної громади в змаганнях різного рівня було забезпечено транспортом до місця проведення змагань.

Також Решетилівська міська територіальна громада долучилася до Президентської програми „Активні парки”.

 

 

 

 

                                                                                             Начальник відділу культури, молоді                                                 М.С.Тітік

спорту та туризму