ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Мірошник О.О.

Статус:

Прийнятий вцілому

Дата:

27.09.2021

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 77
Про приведення рангів старост у відповідність до Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”.


РЕШЕТИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА
ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(дванадцята позачергова сесія восьмого скликання)
 
РІШЕННЯ
 
30 вересня 2021 року                                                                       №_____ -12-VIIІ
 
Про приведення рангів старост
у  відповідність до Закону України
„Про службу в органах місцевого самоврядування”
 
Керуючись статтями 26, 541 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 14, 15 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування” з урахуванням змін, внесених Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост” та з метою необхідності приведення рангів старост у відповідність до законодавства, Решетилівська міська рада
ВИРІШИЛА:
 

1. Присвоїти ВОДОЛІВОВІЙ Наталії Вікторівні, старості на території сіл М’якеньківка, Михнівка, Шрамки, з 01 серпня 2021 року 11 (одинадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах п’ятої  категорії посад.
2. Присвоїти КАЛЕНЧУК Валентині Петрівні, старості на території сіл Каленики, Хрещате, з 01 серпня 2021 року 11 (одинадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах п’ятої  категорії посад.
3. Присвоїти МИЩЕНКУ Віталію Івановичу, старості на території сіл Потічок, Миколаївка, Нагірне, Пасічники, з 01 серпня 2021 року 11 (одинадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах п’ятої  категорії посад.
4. Присвоїти НЕСТЕРЕЦЬ Світлані Олександрівні, старості на території сіл Шилівка, Онищенки, Паненки, з 01 серпня 2021 року 11 (одинадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах п’ятої  категорії посад.
5. Присвоїти ПАДУНУ Андрію Олександровичу, старості на території сіл Покровське, Шкурупії, Кривки, Голуби, Писаренки, Бабичі, з 01 серпня 2021 року 11 (одинадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах п’ятої  категорії посад.
6. Присвоїти ПАЗУЩАН Валентині Володимирівні, старості на території сіл Нова Михайлівка, Молодиківщина, Потеряйки, Шарлаї, з 01 серпня 2021 року 11 (одинадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах п’ятої  категорії посад.
7. Присвоїти ШВЕЦЬ Ларисі Романівні, старості на території сіл Лобачі, Глибока Балка, Крохмальці, Тривайли, Коржі, з 01 серпня 2021 року 11 (одинадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах п’ятої  категорії посад.

 
 
 
Міський голова                                                                         О.А. Дядюнова