ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XII

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

77

Дата реєстрації:

27.09.2021

Проголосовано:

30.09.2021 12:54:28

Автор:

Мірошник О.О.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  24
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  2

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 77РЕШЕТИЛІВСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


(дванадцята позачергова сесія восьмого скликання)

 

РІШЕННЯ

 

30 вересня 2021 року                                                                       №_____ -12-VIIІ

 

Про приведення рангів старост

у  відповідність до Закону України

„Про службу в органах місцевого самоврядування”

 

Керуючись статтями 26, 541 Закону України ,,Про місцеве самоврядування в Україні”, статтями 14, 15 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування” з урахуванням змін, внесених Законом України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост” та з метою необхідності приведення рангів старост у відповідність до законодавства, Решетилівська міська рада

ВИРІШИЛА:

 


1. Присвоїти ВОДОЛІВОВІЙ Наталії Вікторівні, старості на території сіл М’якеньківка, Михнівка, Шрамки, з 01 серпня 2021 року 11 (одинадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах п’ятої  категорії посад.

2. Присвоїти КАЛЕНЧУК Валентині Петрівні, старості на території сіл Каленики, Хрещате, з 01 серпня 2021 року 11 (одинадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах п’ятої  категорії посад.

3. Присвоїти МИЩЕНКУ Віталію Івановичу, старості на території сіл Потічок, Миколаївка, Нагірне, Пасічники, з 01 серпня 2021 року 11 (одинадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах п’ятої  категорії посад.

4. Присвоїти НЕСТЕРЕЦЬ Світлані Олександрівні, старості на території сіл Шилівка, Онищенки, Паненки, з 01 серпня 2021 року 11 (одинадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах п’ятої  категорії посад.

5. Присвоїти ПАДУНУ Андрію Олександровичу, старості на території сіл Покровське, Шкурупії, Кривки, Голуби, Писаренки, Бабичі, з 01 серпня 2021 року 11 (одинадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах п’ятої  категорії посад.

6. Присвоїти ПАЗУЩАН Валентині Володимирівні, старості на території сіл Нова Михайлівка, Молодиківщина, Потеряйки, Шарлаї, з 01 серпня 2021 року 11 (одинадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах п’ятої  категорії посад.

7. Присвоїти ШВЕЦЬ Ларисі Романівні, старості на території сіл Лобачі, Глибока Балка, Крохмальці, Тривайли, Коржі, з 01 серпня 2021 року 11 (одинадцятий) ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах п’ятої  категорії посад.

 

 

 

Міський голова                                                                         О.А. Дядюнова